HAKKIMIZDA
Yesevi Tur, Ülkemizin son yıllarda ki ekonomik, sosyal, kültürel büyümesini göz önünde bulundurarak turizm sektörüne yeni bir anlayış getirmek üzere kurulmuştur. Yesevi Tur A Grubu seyahat Acentasıdır. Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ( TURSAB ) üyesidir. Hac, Umre, Yurt Dışı Turlar,Uçak Bileti, Otel, Vize ve her türlü organizasyon hizmetleriyle milli ve manevi değerlerimizi temsil etme gayreti içerisindedir.
Yesevi Tur, yurt içinde ve yurt dışında uzman ekibiyle Kültür Ve Turizm Bakanlığı, Tursab, Diyanet İşleri Başkanlığı ve IATA’ dan aldığı yetki belgeleri ile resmi işlerini ve hizmetlerini devam ettirmektedir.

MİSYONUMUZ
Yesevi Tur, Bin yıldır İslâma hizmet etmiş necip bir milletin evlatları olarak, Milli ve Manevi hassasiyetleri kendisine şiâr edinen, özü bozmadan, Hoca Ahmet Yesevi Hazretleri’nin Anadolu’ya taşıdığı ilme, irfana ve geleneklerine bağlı olarak çalışmaktadır.

VİZYONUMUZ
Her geçen gün büyüyen, gelişen Turizm Sektöründe, kaliteli, güleryüzlü, ilkeli ve memnuniyeti ön planda tutan hizmet anlayışıyla varlığını devam ettirmektedir.